Propadleek Tour 2024

Specifikace barevného použití logotypu

Stáhnout zde (PDF 114kB)

O klubu

Hudební klub Melodka je pevně zakořeněn v novodobé historii města Brna a bez nadsázky se dá říct, že je to místo, kam se chodili bavit už naši prarodiče. Hudební vinárna Melodie – mezi návštěvníky již tehdy známá jako „Melodka“ – byla založena v roce 1929 jakožto součást areálu stadionu na Kounicově ulici.

Na tomto místě Melodka fungovala až do roku 2023, na jehož konci se musela nevyhnutelně přestěhovat. Po dlouhém hledání klub našel dočasné útočiště v prostorách bývalé Bavorské pivnice v Králově Poli. Stejně jako na původním místě, se Melodka v novém prostoru pyšní špičkovým technickým aparátem a nový industrial nádech klubu nabízí více prostoru pro komfort všech hostů i vystupujících.

Melodka je i přes nedávné přestěhování stabilně fungující nezávislý multižánrový klub se širokým spektrem návštěvníků, kterému se díky pevnému organizačnímu zázemí daří do Brna vozit významná jména české i světové hudební scény. Nezapomíná však ani na mladé kapely a čerstvé projekty, které podporuje na akcích zvaných Free Night, a v Melodky programu najdete i různé další formáty pořadů kulturně uměleckého charakteru.

Informace o pronájmu klubu najdete zde (dokument PDF ke stažení).

Hráli u nás

Tito & Tarantula (MEX)

Trivium (USA)

Doug Aldrich's Steamroller (USA)