Následuje

FUGHU, Soul Keeper, Blank Manuscript

27. 06. 2024 | bude doplněno

Johan V, Převaděč Spojitosti

28. 06. 2024 | 120 Kč

Pentagram (Chile) + Kandar!

17. 07. 2024 | 250 Kč/ 300 Kč

Finsterforst + support

19. 07. 2024 | 349 Kč

Lavina (SRB) + guests

15. 08. 2024 | bude doplněno

Záviš

05. 09. 2024 | 180 Kč/ 220 Kč

Více informací

Power Grindcore 10th anniversary - den druhý

18. 11. 2023 | 16:00


CENA: 500 Kč - 1000 Kč


Je to neuvěřitelný, ale letos má Power Grindcore 10th anniversary!
Předprodej:

- 850,- na oba dny - email - powergrindcore@seznam.cz
- 900,- na oba dny včetně poplatků - https://www.smsticket.cz/.../36510-power-grindcore-10...
- 1000,- na místě oba dny

Tištěné vstupenky dostupné od 1.9.2023 -
- v klubu Melodka nebo v Metalshopu Orlí 3 Brno

- 500,- na místě pátek nebo sobota (možná rezervace přes zprávu)
- 540,- včetně poplatků pátek nebo sobota -https://www.smsticket.cz/.../36510-power-grindcore-10...

------------------------------------------------------------------
Můžete se těšit na spousty kapel od fastu, metalu po gore a grindcore...
Whoresnation - Grindcore (Besançon Francie)
Convulsions - Grindcore (jižní Španělsko)
PURE - Grindcore (Čechy a Brno)
Ingrowing - Grindcore (České Budějovice)
Entrails Massacre - Grindcore/Powerviolence (Rostock Německo)
Six-Score - Grindcore (Linz Rakousko)
SNĚŤ - Oldschool Death metal (Praha)
BETON - Metal/Crust/Punk (Bratislava SK)
Schismopathic - Oldschool Grindcore (Silesia Polsko)
Murder Rape Amputate - Gore Grindcore (Ostrava)
Insistent - Grindcore (Praha)
Mörghuul - Black Thrash (Brno)
TFB (Task Force Beer) - Grindcore/Powerviolence/Thrash (Trier Německo)
SLUP - Gore grind (Brno)
Thorwald - Grindcore Metal bulldozer (Košice Slovensko)
Sedem Minút Strachu - Noisecore (Slovensko)
USNU? - Harsh noise (Brno)
LadyXGaza - Fastcore duo (Praha)
LUDRA - Grindcore (Litoměřice)
Lycanthrophy - Fastcore Grindcore (Žďársko)
Leptospirosy - Grind (Přísnotice)
 
--------------------------------------------------------------
Další informace zveřejním postupně...
Line up -
Pátek - 17.11.2023
Open 16.00
17.00-17.30 Leptospirosy
17.50-18.20 Ludra
18.40-18.55 LadyXgaza
19.15-19.45 Lycanthrophy
20.10-20.40 Schizophathic (pl)
21.00-21.30 Pure
21.50-22.30 Whoresnation (fr)
22.50-23.20 Convulsions (sp)
23.40-00.15 Murder Rape Amputate
00.35-01.05 SLUP
Párty v Tembu
Sobota - 18.11.2023
Open 16.00
16.30-17.00 Thorwald (sk)
17.20-17.50 Mörghuul
18.10-18.40 Insistent Grindcore
19.00-19.30 Beton (sk)
19.50-20.20 Six Score aut
20.40-21.15 Sněť
21.35-22.05 Entrails Masacre (ger)
22.25-22.55 Ingrowing
23.20-23.50 Task Force Beer (ger)
00.10-00.45 USNU! + Sedem Minút Strachu (sk)
Párty v Tembu
 

Připravujeme


  • General Surgery (SWE)
  • Gutalax
  • Debustrol
  • Blaze Bayley (UK)
  • Krisiun (BRA)
  • Grai (RUS)
  • Moonsorrow (FIN)
  • Plexis
  • Fen (UK)
  • Virvum (SWI)
  • a další

Naše profily