Ke stažení

Ozvučovací technika

Stáhnout zde (PDF 68kB)


Obchodní podmínky

Stáhnout zde (PDF)


Logotyp

Stáhnout zde (EPS 815kB)


Specifikace barevného použití logotypu

Stáhnout zde (PDF 114kB)


O klubu

Hudební klub Melodka je pevně zakořeněn v novodobé historii města Brna a bez nadsázky se dá říct, že je to místo, kam se chodili bavit už naši prarodiče. Hudební vinárna Melodie – mezi návštěvníky již tehdy známá jako „Melodka“ – byla založena v roce 1929 jakožto součást areálu stadionu na Kounicově ulici.

Po dočasném oslabení popularity klubu na přelomu tisíciletí, kdy byly prostory Melodky bez širší koncepce využívány jako techno klub a následně stagnující hudební doupě, nastala díky změně majitele v roce 2006 nová éra historie klubu. Návrat k původnímu jménu Melodka byl následován sérií zásadních přestaveb interiéru a též výrazným rozšířením dramaturgického záběru klubu, podpořeným instalací špičkového technického parku.

Z Melodky je nyní stabilně fungující nezávislý multižánrový klub se širokým spektrem návštěvníků, kterému se díky pevnému organizačnímu zázemí bez vnějších finančních injekcí daří do Brna vozit významná jména české i světové hudební scény. Nezapomíná však ani na mladé kapely, čerstvé projekty, workshopy, přehlídky, soutěže a různé další formáty pořadů kulturně uměleckého charakteru.


Pravidla pro promotéry a organizátory akcí na Melodce

Klub pomáhá s propagací na úrovni spolupráce s Rádiem Beat a prezentuje Vaše akce prostřednictvím klubového profilu na Facebooku a serveru metropolislive.cz. Dále bude Vaše akce uvedena na internetových stránkách klubu. V případě potřeby zajistíme profi zvukaře a občerstvení.

Klub disponuje kvalitní zvukovou i světelnou technikou, která je standartně využívána při koncertech i ostatních akcích v klubu Melodka. Základem všeho je kvalitní akustické řešení, které zajišťuje odhlučnění směrem ven a dovoluje tak pořádat hudební produkce bez časového omezení. Světelný park je navržen tak, aby i malá stage rockového klubu mohla nabídnout unikátní vzhled velkého koncertního pódia.

Organizátor akce zajistí zákaz vynášení skla z klubu po celou dobu trvání akce, sám akci propaguje (výlep) a na své propagační materiály uvede webovou adresu klubu Melodka. Zároveň se zavazuje dodržovat přesné podmínky klubu Melodka.

Více informací o podmínkách pronájmu klubu najdete zde (dokument PDF ke stažení).

Hráli u nás

Tito & Tarantula (MEX)

Trivium (USA)

Doug Aldrich's Steamroller (USA)

Richie Kotzen (USA)

Skinny Molly (USA)

Geoff Tyson (USA)

Ken Hensley (UK)

Vanilla Fudge (USA)

Don Airey (UK)

Circle II Circle (USA)

Waltari (FIN)

Hirax (USA)

The Boys (UK)

UK Subs (UK)

Blaze Bayley (UK)

Pavlov's Dog (USA)

Die Happy (D)

Názov Stavby (SK)

Prago Union

Pro-Pain (USA)

Crushing Caspars (D)

Precedens & B. Basiková

Vladimir 518

T. M. Stevens (USA)

Taake (NOR)

Rotting Christ (GR)

Root

Victor Smolski (BLR)

Krucipüsk

Billy the Kid (CR)

Indy & Wich

Majk Spirit (SK)

Jolly Joker

Narvan

Insania

Arakain

Lenka Dusilová

Tomáš Kočko

a další


Naše profily